Loadall serisinde kullanım kolaylığı artırılıyor

03 Kasım 2015 Salı - 14:00
Kategori: Haber

PAYLAŞ

Loadall serisinde kullanım kolaylığı artırılıyor
Loadall serisinde kullanım kolaylığı artırılıyor

JCB, Agritechnica 2015 fuarında Loadall ürün gamına eklediği ve yeni geliştirdiği bir takım özellikleri sergilemeye hazırlanıyor.

İnovatif tier 4 final sınıfı motor ve iki popüler Agri modelline eklenen yeni bazı geliştirmelerle üretkenlik ve kolay kullanım olanaklarının artırılması amaçlanıyor. Avrupa pazarı için yeni motora sahip ilk JCB yükleyicileri 531-70, 536-60, 536-70, 541-70 modelleri, yüksek kaldırma kapasiteli 535-95,yüksek verimli 550-80 ile 560-80 teleskopik yükleyicilerdir. JCB aynı zamanda Agritechnica 2015 çerçevesinde 526-56 ve 527-58 Agri modellerine ilişkin yaptığı yeni geliştirme paketlerini sergileyecek. JCB Tarım MD Richard Fox-Marrs "Agritechnica endüstri takviminde anahtar nitelikte bulunuyor ve bu kapsamda Loadall ürün gamına yaptığımız bazı inovatif geliştirmeleri sergilemekten mutluluk duyuyoruz. Loadall ürünlerimiz dünyanın en çok satan tarımsal teleskopik yükleyicileri konumundadır. "

 

İnovatif Tier 4 Final sınıfı

Yeni motor bir çok JCB makinasında kullanılan ve son derece etkin bir motor olan JCB EcoMAX T4i motorunun başarısı üzerine inşa edilmiş. Agri Loadall serisinde kullanılan EcoMAX motorları sıkı Tier 4 Final/Stage IV emisyon salınım sınırlamalarına uyacak ve bunu yaparken de kompakt yüksek etkinlikteki SCR sistemini NOx azaltmak için kullanacak.

JCB tarafından Agri Loadall için sunulan Tier 4 Final/Stage IV çözümü şu üstünlükleri beraberinde getiriyor: Görüntü ya da makine boyutlarını etkilemeden kolay kurulum, kompakt SCR eksoz çözümü , JCB bayilerine kullanılmış ürün pazarında denetim altında olmayan bölgelerde emisyon değerlerini değiştirebilme olanağı.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER