Geniş ürün stoku, zamanında teslimat

17 Mart 2017 Cuma - 10:45
Kategori: Haber

PAYLAŞ

Geniş ürün stoku, zamanında teslimat
Geniş ürün stoku, zamanında teslimat

Endüstriyel araçların yedek parça ve aksesuar tedarikçisi TVH Türkiye, İstanbul Hadımköy'deki yeni deposuna taşındı. Gelişmiş raf ve bilgisayarlı stok kontrol sistemiyle dizayn edilmiş yeni depo alanı ile müşterilerine hızlı hizmet sunacak olan firma, zamanında teslimat, güven ve hizmet kalitesine büyük önem veriyor

Forklift, personel yükseltici platform, endüstriyel temizlik makine, çekici traktör, teleskopik yükleyici ve liman ekipmanları ürünlerinin yedek parça ve aksesuar tedarikçisi olan TVH Türkiye, ürün stokunda ayrıca Energic Plus marka akü yenileme cihazı, kendi markası CAM System çatal ve ataşman parçaları ile yine kendi markası TotalSource yedek ve parça aksesuarlarına da yer veriyor. İstanbul Hadımköy ve Tuzla'da deposu bulunan ve depolarındaki geniş ürün stoku ile müşterilerinin ihtiyaçlarına anında cevap veren firmanın Genel Pazarlama Danışmanı Sena Demir ile bir araya gelerek TVH Türkiye'nin çalışmalarını konuştuk.

Sena Demir - TVH Türkiye Genel Pazarlama Danışmanı

TVH Türkiye'nin çalışmalarından bahsedebilir misiniz?

TVH, TVH Türkiye’yi 2009 yılında İstanbul Avrupa yakasında, 2014 yılında da İstanbul Asya yakasında iki ofis olarak faaliyete geçirdi. TVH Türkiye olarak öncelik sıramızın başında 'hizmet' gelmektedir. Bunu kalite, güven ve zamanında teslimatlarla da destekliyoruz. Müşterilerimize sağladığımız hizmetleri her geçen gün daha iyi seviyeye taşımak için gayret ediyoruz.

Ürün/ürünlerinizle ile ilgili bilgi verebilir misiniz?

TVH Türkiye olarak forklift, personel yükseltici platform, endüstriyel temizlik makine, hizmet aracı, çekici traktör, teleskopik yükleyici, liman ekipman ürünlerinin yedek parça ve aksesuarlarını müşterilerimize tedarik ediyoruz. Ataşman, motor, şanzıman parçaları ve aksesuarları da geniş ürün yelpazemizde yer alan diğer ürünlerimizdir. Bunların dışında Energic Plus marka, akü yenileme cihazı (regenerator) da stoklarımızda yer almaktadır. Çatal ve ataşman parçalarımızın hepsi kendi markamız olan CAM System ürünleridir. Yedek parça ve aksesuarlarımızın çoğu da yine kendi markamız olan TotalSource ürünleridir.

Ürün stoku ile ilgili çalışmalarınız nelerdir?

Türkiye’deki stoklarımız günden güne artıyor ve bunu bilgisayar kontrollü stok yönetimimizle destekliyoruz. Böylece müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha kısa sürede tedarik ediyoruz. Zaten stoklarımıza gelen ürünlerle ilgili de müşterilerimizi sık sık bilgilendiriyoruz. Türkiye’deki stok çeşidimiz 15 bin kaleme ulaşmıştı. TVH Türkiye, tecrübeli ve teknik donanıma sahip ekibiyle müşterilerine teknik açıdan gerekli desteği vermektedir. Bunların dışında sunduğumuz bir diğer hizmet online mağazamız MyTotalSource. Müşterilerimiz bu platformu kullanarak istedikleri her yerde ve her zaman teklif alıp, sipariş verebiliyorlar. Ürün resimleri ve teknik detayları görerek, ihtiyacı olan parçalara daha rahat ulaşabiliyorlar. Hatta akıllı telefonlarına MyTotalSource uygulamamızı bile indirebilirler.

Kısa bir süre önce İkitelli'deki deponuzu Hadımköy'e taşıdınız. Yeni depo merkezinizin özelliklerinden bahsedebilir misiniz? Ayrıca hangi bölgelerde depolarınız bulunuyor? Depolarınız hakkında bilgi alabilir miyiz?

2016 yılının Kasım ayında hem çalışan arkadaşlarımız için hem de müşterilerimiz için Hadımköy’de daha kullanışlı ve büyük bir binaya taşındık. Yeni yerimizin en büyük avantajlarından depomuz yaklaşık 2 bin metrekarelik alana sahip olmasıdır. Her geçen gün artan stoklarımız için büyük bir depoya ihtiyacımız vardı ve Hadımköy depomuz ile bu alana kavuştuk. Stok konusuna büyük önem gösteriyoruz. Gelişmiş raf sistemimiz ve bilgisayarlı stok kontrol sistemimiz de stok yönetimi konusunda bizlere büyük ölçüde kolaylık sağlıyor. Ayrıca ofislerimiz de büyüdüğü için müşterilerimizi hem geldiklerinde daha güzel ağırlamak hem de ürünlerimizi sergilemek için bir showroom alanı oluşturduk. Birçok ürünümüzü burada sergiliyoruz. Hadımköy'deki genel merkezimiz ve depomuz dışında İstanbul Anadolu Yakası Tuzla Şekerpınar’da bir ofis ve depomuz daha mevcut.

 

Ürünleri ne kadarlık bir süre içerisinde müşterilerinize teslim ediyorsunuz?

Kalite kadar teslimat süresi de müşterilerimiz için önemli bir kriter. Bunun için Belçika’dan her gün sevkıyatımız mevcuttur ve teslim süremiz 4 iş günüdür. Türkiye stoklu malzemelerimizin sevkıyat ise aynı gündür. Ayrıca ayın her son Cuma gününe kadar verilmiş belli bir rakama ulaşmış siparişler için müşterilerimize ücretsiz kara yolu nakliyesi, sağladığımız hizmetler arasındadır.

Son olarak 2017 yılında nasıl bir strateji izleyeceksiniz ve pazar beklentileriniz neler?

Tekrardan altını çizerek belirtmek isterim ki TVH’nin önceliği hizmet kalitesidir. Müşterilerimizin memnuniyetini gördükçe de doğru yolda olduğumuzu hissetmemek mümkün değil. Onların işini kolaylaştırmak adına sunduğumuz hizmetleri, kalitemizden ödün vermeden arttırmaya 2017 yılında da devam edeceğimizi şimdiden paylaşmak isterim. Genel Müdürümüz Mulaaz Zilyas ve tüm çalışma arkadaşlarım adına müşterilerimize bizlere duydukları güven için sizlerin aracılığıyla teşekkür etmek isterim. Birlikte daha nice güzel işlere imza atmak dileğiyle.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER