JCB 540-200 Sway modeli 3 ilde tanıtıldı

07 Eylül 2017 Perşembe - 09:30
Kategori: Haber

PAYLAŞ

JCB 540-200 Sway modeli 3 ilde tanıtıldı
JCB 540-200 Sway modeli 3 ilde tanıtıldı

STFA grup şirketlerinden SİF İş Makinaları, distribütörlüğünü yaptığı dünyanın önemli iş makinesi üreticilerinden JCB’nin geliştirdiği, Türkiye’nin ve dünyanın ilk ve tek rotasyonsuz 20 metre erişimli teleskobik yükleyicisi JCB Loadall 540-200’ün tanıtımlarına hız kesmeden devam ediyor

SİF İş Makinaları, JCB 540-200 sway modeli ile İstanbul, İzmit, Adapazarı ve Edremit- Çanakkale müşterilerine özel tanıtım ve demo çalışmaları gerçekleştirdi. SİF İş Makinaları İstanbul Anadolu Bölge Müdürlüğü ve Bursa Şube satış ekibinin de katılımı ile gerçekleştirilen JCB 540-200 Sway tanıtım ve demo çalışmaları müşterilerin ilgisi ile karşılandı. 114 hp gücündeki JCB motor ve tümü JCB üretimi ana komponentlere sahip dünyanın ilk ve tek rotasyonsuz teleskobik yükleyicisi JCB 540-200 Sway, bölge müşterileri tarafından merakla incelendi.

Mustafa Çağa - SİF İş Makinaları Teleskobik Yükleyici ve Endüstriyel Ürünler Müdürü
 
 

JCB 540-200 Sway

5 kademeli zincirli bom yapısı ve rejeneratif hidrolik sistem özelliği ile ön plana çıkan JCB’nin bu benzersiz ürünü, 4 ton kaldırma kapasitesi, 20 metre yükleme yüksekliği ve 15.9 metre yatay uzanma kapasitesine sahip olduğu belirtildi. İnşaat sektöründe tercih edilen ürün olmaya devam eden 540-200 Sway’in yük kaldırma performansı, yükleme yüksekliği, manevra kabiliyeti, yakıt tasarruf oranı, 4x2 sürüş modu, hidrolik olarak kabin içerisinden inmeden ataşmanların değiştirilebilmesi özelliği ve çalışma performansının yüksek olması, kendisini rakiplerinden ayırıyor. ‘Gözümüz Yükseklerde!’ cümlesini kendi ürün grubu için sloganlaştıran SİF İş Makinaları Teleskobik Yükleyici ve Endüstriyel Ürünler Müdürü Mustafa Çağa, JCB 540-200 Sway modeli ve bu organizasyon hakkında şunları söyledi: “Markamıza çok güveniyoruz ve müşterilerimizin makinelerimizi yakından görme ve deneme imkanı sunan bu tarz organizasyonları sık sık yapmaktayız. Böylece müşterilerimiz, kendi sahalarında test ettikleri ürünlerin tüm özelliklerini kullandıkları ya da bildikleri başka marka modeller ile kıyaslama şansına sahip olarak yatırım kararı verebiliyorlar.”

 

Operatörlerden tam not

Bu sene JCB, teleskobik yükleyici (Loadall) üretiminin 40. yılını kutluyor. Türkiye’deki inşaat ve endüstriyel kullanım alanlarındaki şartlara uygun özellikler ile SİF İş Makinaları tarafından pazara sunulan JCB 540-200 Sway modeli, lansmanının yapıldığı geçen sene içerisinde inşaat ve endüstriyel alanda faaliyet gösteren birçok kuruluşa çözüm oldu. Bu kuruluşlara yapılan teslimatlar sonrasında makinelerinin sürekli arkasında olan SİF İş Makinları satış ve satış sonrası ekipleri, belli periyotlar ile müşterilere ziyaretler gerçekleştiriyor. Kullanıcılardan alınan olumlu yorumların başında operatör konforu ve güvenliğinin yanı sıra seyahat sırasında makineye hız kazandıran ve sürüş esnasındaki yakıt tüketimini azaltan 4x2 sürüş modu bulunuyor. Sadece JCB’nin 540-200 Sway model teleskobik yükleyicisinde bulunan rejeneratif hidrolik sistem ise bom indirilirken operatörün gaza basmasına gerek duyulmadan kolay ve hızlı şekilde bomu indirebiliyor.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER