“Rental Türkiye” Konferansı'na gelenler memnun ayrıldılar

02 Nisan 2018 Pazartesi - 18:00
Kategori: Haber

PAYLAŞ

“Rental Türkiye” Konferansı'na gelenler memnun ayrıldılar
“Rental Türkiye” Konferansı'na gelenler memnun ayrıldılar

APA Yayıncılık ve KHL Group tarafından İstanbul'da organize edilen “Rental Türkiye Konferansı”nın değerlendirme formunun sonuçları belli oldu. Katılımcıların yüzde 71'i çok memnun, yüzde 29'u ise memnun ayrıldı

APA Yayıncılık ve KHL Group tarafından düzenlenen, İMDER ve İSDER'in ana destekçisi olduğu Rental Türkiye Konferansı, 28 Mart Çarşamba günü İstanbul'da gerçekleşti. Yoğun katılımın olduğu etkinlikte, uluslararası kiralama uzmanlarının yanı sıra Türkiye kiralama sektörünün önemli isimleri yer aldı. Konferansın sonunda ise katılımcılar, konferans değerlendirme formunu doldurdu. Formun sonuçlara göre konferansa, en çok iş makinesi, vinç ve platform kiralama firmaları ve üretici, distribütör, müteahhit, kamu ve servis hizmeti sunan firmalar katıldı.

Memnuniyet araştırması

 

Konferans değerlendirme formunda yer alan “Konferansa geliş sebebiniz nedir?” sorusunu cevaplayan katılımcıların yüzde 47'si sektördeki gelişmelerden haberdar olmak, yüzde 34'ü yeni kişilerle tanışmak ve iletişim kurmak, yüzde 14'ü farklı firma ve organizasyonlardan bilgi almak, yüzde 5'i ise diğer sebeplerden dolayı katıldığını belirtti. “Etkinlikten nasıl haberiniz oldu?” sorusuna ise yüzde 52 APA Yayıncılık'tan mail, yüzde 4 internet veya web sitesi, sektörel dernekler yüzde 9 cevapları verilirken, katılımcılara konferanstan ne derece memnun kaldığı soruldu. Katılımcıların yüzde 82'sinin çok memnun, yüzde 18'inin ise memnun kaldığı etkinlikte ikram konusunda yüzde 91 çok memnun, yüzde 9 memnun, genel ortamdan konusunda yüzde 95'i çok memnun, yüzde 5'i memnun, konum olarak ise katılımcıların yüzde 87'si çok memnun, yüzde 13 ise memnun kaldığını bildirdi.

Yer ve zaman

Katılımcılar, “Etkinliklerden genel olarak ne kadar memnun kaldınız?” sorusuna ise yüzde 71 çok memnun, yüzde 21 memnun cevabını verdiler. “Bundan sonraki Rental Türkiye Konferansı'na katılmak ister misiniz?” sorusuna yüzde 81 çok isterim, yüzde 19 isterim cevabını veren katılımcılar, Rental Türkiye Konferansı'nı iş arkadaşlarına, müşterilerine ve tedarikçilerine önerebilecekleri cevabını verdiler. Son olarak konferans için farklı bir lokasyon tercih eder miydiniz sorusuna yüzde 89 hayır, yüzde 11 evet cevabını veren katılımcıların yüzde 84'ü konferansın her yıl düzenlemesini isterken, yüzde 16'sı ise konferansın iki yıl da bir yapılmasını istedi.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER