Yenilikler "VİPP Fuarı"nda sergilenecek

30 Nisan 2018 Pazartesi - 11:30
Kategori: Haber

PAYLAŞ

Yenilikler "VİPP Fuarı"nda sergilenecek
Yenilikler "VİPP Fuarı"nda sergilenecek

Vinç, istifleme, platform ve ağır nakliyat sektörünün ilk ve tek fuarı "VİPP 2018" 2 – 5 Mayıs tarihleri arasında kapılarını ziyaretçilere açıyor. İstanbul - Tuzla Viaport Marina’da gerçekleşecek olan fuar için son hazırlıklarını tamamlayan katılımcı firmalar, birçok yeni ürünlerini ilk kez VİPP Fuarı'nda sergileyemeye hazırlanıyor

İş ve inşaat makineleri sektöründeki öncü yayınlarıyla dikkatleri üzerine çeken Apa Yayıncılık ile Komatek Fuarları'nın organizatörü SADA Uzmanlık Fuarları A.Ş'nin düzenlediği Türkiye'nin ilk ve tek, vinç, ağır taşıma, platform, istifleme ve elleçleme makinelerini kapsayan ve 2 - 5 Mayıs 2018 tarihleri arasında birincisi yapılacak olan VIPP 2018 Fuarı için nefesler tutuldu. Sadece istifleme, kaldırma ve elleçleme sektörüne değil kiralama firmaları, müteahhitler, taşeronlar, liman işletmeleri, endüstriyel tesisler de dahil olmak üzere bir çok kullanıcıya hitap edecek fuarda, katılımcı firmalar tarafından yeni ürünler ilk kez sergilenecek. 2 Mayıs 2018 tarihinde başlayan ve 4 gün boyunca 11.00 – 19.00 saatleri arasında açık kalarak ziyareçilerini ağırlayacak fuarda; Kule vinç, paletli vinç, mobil vinç, araçüstü vinç, gantry vinç, liman vinci, endüstriyel vinç, forklift, reach trucks, teletrucks, sideloaders, endüstriyel elleçleme, konteyner taşıma, telehandler, makaslı, kendinden hareketli, paletli, araçüstü, dikey, çekici, treyler, lowbed, semi treyler, SPMT, hidrolik kriko, senkronize kaldırma, hidrolik gantry, strandjack, jeneratör, kompresör, aydınlatma, konteyner, lastik, güvenlik, OEM/orijinal yedek parçalar ve madeni yağ gibi bir çok ürün sergilenecek. Türkiye’nin vinç, istifleme, platform ve ağır nakliyat sektörlerine yönelik ilk ve tek fuarı olma özelliğini taşıyan "VIPP 2018" Fuarı öncesinde LHT – PLATFORMDERGİ olarak bazı katılımcı firmaların, fuarda hangi ürünleri sergileyeceklerini araştırdık.

ACARLAR MAKİNE

 

Haulotte, Omme Lift, Ruhtmann, Unic Crane ve Teupen markalarıyla VİPP Fuarı'na katılan Acarlar Makine, fuarda 8 farklı ürün grubunu müşterileriyle buluşturacak. Akülü makaslı platform tarafında Optimum 8, Compact 8, Compact 10 N, Compact 10 ve Compact 14 serilerini, akülü eklemlilerde HA 15 IP serisini, dizel makaslılarda Compact 12 DX, H 18 SX serileini, dizel eklemlilerde HA 18 PX, HA 26 RTJ PRO, HA 41 RTJ PRO serilerini, dizel teleskopikte HT 28 RTJ PRO serisini, paletli platformlarda Omme 1840 RXBDJ ve Teupen LEO 30 T serilerine yer veren firma kamyon üstü platformlarda ise Ruthmann T 750 HF serisini sergileyecek. Mini vinç grubunda ise Unıc Crane URW 295 serisini tanıtacak olan Acarlar Makine, telehandler tarafında ise HTL 4017 modelini katılımcılara sunacak.

 

BİGLİFT

Türkiye'nin önemli jumbo platform filosuna sahip olan Big Lift, VİPP Fuarı'na Palfinger marka jumbo platformlar ile katılacak. Fuarda 57 metrelik P 570 Jumbo Class NX, 75 metrelik P 750 Jumbo Class NX ve P 210 BK serilerini sergileyecek olan firma, yeni 90 metre çalışma yüksekliğine sahip P 900 modelini de ilk kez fuarda tanıtacak.

 


 

ELS LİFT

ELS Lift, VIPP 2018 Fuarı’nda yenilikçi ürünlerini sergilemeye hazırlanıyor. Toplam 25.000 metrekare alanda tüm ürünlerini müşterilerine sunacak olan firma, Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirdiği yeni Junior 5.5 SP, VM10-J ve yeni nesil EL serisini tanıtmaya hazırlanıyor.


 

 

 

 

ENKA PAZARLAMA

Tadano, Palfinger, Hitachi, TCM, Tailift ve CT Power markalarıyla fuara katılan Enka Pazarlama, 6 farklı ürününü fuarda katılımcıların beğenisine sunacak. Standında Tadano ATF 100G-4 serisini, Palfinger PK 33002 EH serisini, Hitachi ZX85USB-5A serisini, TCM FD50T2 serisini, Tailift FD70 serisini ve CT Power FD35 serilerini sergileyecek olan firma, geniş ürün çeşitliliği ile dikkat çekiyor.


 

 

GAMA AKÜ

Enerji ve güç depolama alanında yenilikçi, çevreye duyarlı yüksek güç verimliliği sağlayan ürünleri piyasaya sunan Gama Akü, Türkiye distribütörlüğünü yürüttüğü Everexceed markasının akülerini sergileyecek.

 


 

İSTANBUL VİNÇ

Blu Lift, Jekko, Holland Lift, Mantall ve Instant Upright markalarıyla fuara katılan İstanbul Vinç, 5 farklı ürününü müşterileriyle buluşturacak. Firma, standında 1375 kg ağrılığı ile 80 cm genişlik ve 194 cm yüksekliğe sahip Blu lift SA 11 modelini, sınıfındaki en özellikli olan ve 3600 kg ağırlığı ile zemine zarar vermeden yürüyen Jekko SPX 527 serisini, paletli bir makine olup kötü zeminlerde çalışa bilmek için tasarlanan Holland lift HL 160 T24 serisini, 12 metre çalışma yüksekliğine sahip Mantall XE 120 W serisini ve Avrupa'nın gözde mobil alüminyum iskele üreticisi olan Instant Upright 2.5 metreden 7.1 metre ayak basma yüksekliğindeki ürünlerini sergileyecek.


 

 

MAATS

 

Manitou'nun telehandleri, platformları ve forkliftleri ile fuara katılan Maats, Türkiye’de ilk kez sergileyecekleri 12 metrelik dizel eklemli platform modeli ManGO 12'yi VİPP Fuarı'nda tanıtacak. Firma, telehandler ürün grubunda MRT-X 2550 Privilege / Rotasyonlu, MT-X 1840 ve MT 625 modellerini, platformda 200 ATJ, 180 ATJ ve ManGO dizel eklemli modelleri ile 170 AETJ ve 120 AETJ akülü eklemli platformlarını sergileyecek. Forklift grubunda ise MI 35D dizel ve ME 430 akülü forkliftlere standında yer verecek.

 


 

TEKMAK İSTİF MAKİNALARI

VİPP Fuarı'nda distribütörlüğünü yaptığı LGMG marka makaslı platformlarını ön plana çıkartacak olan Tekmak İstif Makinaları, fuarda 8 metre yüksekliğine sahip AS0607, 10 metre çalışma yüksekliğine sahip AS0808, 12 metre çalışma yüksekliğine sahip AS1012 ve 14 metre çalışma yüksekliğine sahip AS1212 modelini sergileyecek.


 

 

 

 

 

TAXİ GENERATOR

Farklı güçlerdeki ihtiyaçları en hızlı ve ekonomik şekilde karşılayacak kabinli, konteynerli, sabit ve mobil dizel jeneratör setleri, aydınlatma kuleleri ve hibrit sistemlerinden oluşan Türkiye'nin en genç kiralama filosuna sahip Taxi Generator, fuarda Teksan marka TJ22PE5A Kabinli, TJ110Y5C Kabinli ve TJ580DW5C Kabinli jeneratörler ile mobil ışıldak setini katılımcılara sunacak.

 


 

UZMAN LİFT

Snorkel, Dino Lift, Smart Lift ve Almac gibi önemli markaların Türkiye ve Türki Cumhuriyetler distribütörlüğünü yürüten Uzman Lift, ürün gamında yer alan tüm modellerini fuarda müşterileriyle buluşturacak. Distribütörlüğünü yeni üstlendiği Almac markasının BİBİ 1090- BL serisini de Türkiye'ye getiren firma, bu ürünü ilk kez VİPP Fuarı'nda sergileyecek.


 

 

 

UZMANLAR PLATFORM

Araçüstü sepetli platform sektöründe yerli üretim gerçekleştiren Uzmanlar Platform, 28, 37 ve 45 metre araçüstü platformlar olmak üzere ürün gamında yer alan tüm modellerini fuarda sergileyecek. Uzmanlar Platform ayrıca 53 metre araçüstü modelini de ilk kez VİPP Fuarı'nda müşterileriyle buluşturacak.


 

 

SADER BATTERY

VIPP 2018 Fuarı’nda KA-06’da bulunan standıyla yerini alacak olan Sader Battery, fuara Trojan markasının AGM aküleri olan yeni Reliant serisi ile katılacak.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER