ELS Lift, VIPP 2018 Fuarı’na yenilikçi ürünleri ile damga vurdu

08 Mayıs 2018 Salı - 13:30
Kategori: Haber

PAYLAŞ

ELS Lift, VIPP 2018 Fuarı’na yenilikçi ürünleri ile damga vurdu
ELS Lift, VIPP 2018 Fuarı’na yenilikçi ürünleri ile damga vurdu

Personel yükseltici platform sektöründe Türkiye’nin global ölçekteki önemli markası olan ELS Lift, 02-05 Mayıs tarihlerinde kaldırma ve ağır taşıma sektöründe Türkiye’de ilk kez gerçekleşen Vinç, İstif Makineleri, Platform, Proje Taşımacılığı, İhtisas Fuarı VIPP 2018 Fuar’ında, Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirdiği yenilikçi ürünleriyle organizasyonda adından söz ettirdi

2008 yılından bu yana, Türkiye’nin personel yükseltici platform sektöründe global ölçekte önemli çalışmalara imza atan ELS LIFT, dünyanın dört bir yanında düzenlenen ve sektöre yön veren hemen her türlü organizasyonda aktif olarak yer almayı sürdürüyor. Vinç, istifleme, platform ve ağır nakliyat sektörünün ilk ve tek fuarı "VIPP 2018", 2-5 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Tuzla Viaport Marina'da gerçekleştirildi. 11 bin metrekare açık, 1300 metrekare kapalı olmak üzere toplam 12 bin 300 metrekarelik alanda 83 markanın katılımı ile düzenlenen fuarda, ELS LIFT yeni ürünlerini ziyaretçiler ile buluşturdu.

 

VM10 – J sektörün ilgi odağı oldu

ELS LIFT’in pazara sunduğu en yeni modellerden olan VM10-J’nin sergilendiği alan ilgi odağı oldu. Sağlam konstrüksiyonu ve benzersiz tasarımı sayesinde yüksek manevra kabiliyeti ile en çok tercih edilen modellerden biri olarak, ELS LIFT ürün gamında yerini alan VM10 – J, 10,20 metre çalışma yüksekliği ve sadece 0,99 m şase genişliği ile dikkat çekiyor. 200 kg’a kadar taşıma kapasitesine sahip ürünün, canbus kontrol sistemi, çok eksenli joystick, otomatik kapama sistemli akü şarj cihazı, düşük şarj uyarısı, ana şalter, hareketi kesip alarm veren eğim sensörü, sesli ve görsel alarm veren yük sensörü, iz bırakmayan lastikler, silindir tutucu valf, platformda yük kontrolü, acil indirme sistemi, sahip olduğu diğer standart özellikler olarak öne çıkıyor. Ürün; iz bırakmayan lastikleri ile iç mekân kullanımları için uygunluğu, %25 tırmanma kabiliyeti, vinç yardımı ile taşıma kolaylığı, sıfır kuyruk salınımı ve dar dönme yarıçapı gibi sunduğu avantajlarla da dikkat çekti.

Fatih Vinç yatırımında ELS LIFT’i tercih etti

Soldan sağa; Kenan Aydın ve Kerem Bayrak

ELS LIFT, fuar süresince B3 -03 no’lu alanda ziyaretçilerini ağırlarken, makine parkını genişletmeye devam eden Fatih Vinç, yerli üretimi tercih ederek ELS LIFT’ten platform satın aldı. Fatih Vinç, makine parkını genişletirken, yerli ve milli üretime katkı sağlamanın yanı sıra, yüksek kalite ve hizmet standartları ile öne çıkan ve sektörün global oyuncusu olarak bilinen ELS LIFT’i tercih etti. Fatih Vinç, ELS LIFT’ten 100 adet akülü eklemli ve akülü makaslı platform satın aldı. ELS Lift Genel Müdürü Kerem Bayrak yaptığı açıklamada, fuarla ilgili beklentilerini karşıladıklarını belirtti. Sektörün gelişimi adına bu tip etkinlikleri çok önemsediklerini vurgulayan Bayrak, organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür etti. Fuarda etkili bir ziyaretçi profili olduğunu vurgulayan Bayrak, memnuniyetini “Els Lift sunduğu; yüksek kalite, fiyat avantajları ve satış sonrası hizmetler ile öne çıktı. Ayrıca rekabette verimlilik esaslı, yenilikçi ürün gruplarımız da ilgi odağı oldu” sözleriyle belirtti.

 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER