JCB'nin ürünleri İzmir'de boy gösterdi

10 Mayıs 2018 Perşembe - 17:30
Kategori: Haber

PAYLAŞ

JCB'nin ürünleri İzmir'de boy gösterdi
JCB'nin ürünleri İzmir'de boy gösterdi
 

SİF İş Makinaları, İzmir'de üçüncüsünü gerçekleştirdiği "Müşteri Günleri" etkinliğinde, çok sayıda müşterisiyle bir araya geldi. Endüstriyel ürünlere yönelik düzenlenen etkinlikte JCB'nin teleskobik yükleyici ve Teletruk modelleri sergilenirken, yeni ürün personel yükseltici platform ilk kez sahaya indi

 

Endüstriyel ürünlerdeki etkinliğini artırmak amacıyla Türkiye'nin farklı bölgelerinde "Müşteri Günleri" etkinliği düzenleyen SİF İş Makinaları, İzmir'de üçüncü kez müşterilerini ağırladı. İzmir Bölge Müdürlüğü'nde gerçekleştirilen etkinlikte teleskobik yükleyici ürün grubunda yer alan JCB Loadall 525-60 kompakt, 540-140 Hi-Viz, 540-170 ile ilk ve tek rotasyonsuz 20 metre erişimli 540-200 Sway modeli olmak üzere 4 farklı model teleskobik yükleyici, 1 adet JCB Teletruk 27D lojistik modeli ve JCB'nin ürün gamına yeni eklenen personel yükseltici platformlar katılımcılara sergilendi. 100'ün üzerinde müşterinin yoğun ilgi gösterdiği organizasyonda müşteriler, makineleri yakından inceleme ve deneme fırsatı buldular. Ayrıca, etkinlikte Teletruk 27D modeline basket potası takıldı ve en fazla atışı yapan katılımcılar maket ile ödüllendirildi. Günün sonunda ise, yapılan çekiliş ile, davetlilere sürpriz hediyeler verildi. Öte yandan SİF İş Makinaları Genel Müdürü Tolga Atmaca, Satış Direktörü Cömert Mustafa, Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Mustafa Bakır, Finans Direktörü Ayça Turgut ve Endüstriyel Ürün Müdürü Mustafa Çağa'nın katıldığı etkinlikte tam kadro olarak yer alan SİF İş Makinaları, tüm ekibiyle müşterilerinin yanında olduğunun mesajını verdi.

Mustafa Çağa - Endüstriyel Ürün Müdürü

“SİF İş Makinaları olarak cesuruz”

Etkinlik sonrasında değerlendirmelerde bulunan SİF İş Makinaları Endüstriyel Ürün Müdürü Mustafa Çağa, İzmir Bölgesi’nde üçüncüsünü gerçekleştirdikleri "Müşteri günleri" etkinliğini geleneksel hale getirmeye çalıştıklarını söyledi. Yoğun katılımın olduğu başarılı bir organizasyona imza attıklarını ifade eden Mustafa Çağa, etkinliğe ilgi gösteren ziyaretçiler sayesinde endüstriyel müşteri kitlelerinin iyi bir seviyeye ulaştığını görme şansını elde ettiklerini kaydederek şunları söyledi: "Bu tarz etkinlikler ile müşterilerimizin gerçek beklentilerini görebiliyoruz. Müşteriler, makinedeki memnuniyetini veya memnuniyetsizliğini direkt olarak bize aktarıyorlar. O yüzden SİF İş Makinaları olarak bu konuda oldukça cesuruz. Makinelerimizi, müşterilerimizin ayağına kadar götürüp, demo aktiviteleri ve müşteri günleri düzenliyoruz."

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER