PLATFORMDER, Almanya'da "Platform Günleri"ne katıldı

17 Eylül 2018 Pazartesi - 14:15
Kategori: Haber

PAYLAŞ

PLATFORMDER, Almanya'da "Platform Günleri"ne katıldı
PLATFORMDER, Almanya'da "Platform Günleri"ne katıldı
 

Personel Kaldırma ve İletme Platformları İşletmecileri Derneği (PLATFORMDER) yetkilileri, 14 – 15 Eylül 2018 tarihleri arasında Almanya Hohenroda / Hessen’de düzenlenen “Platformers’ Days 2018” etkinliğine katıldı.

 
 

Avrupa platform sektörü Almanya Hohenroda'da düzenlenen “Platformers’ Days 2018”de buluştu. Etkinliğe Türkiye'den PLATFORMDER Yönetim Kurulu Başkanı Servet Ayhan, Genel Sekreter Yardımcısı Abdullah Tuncer, Apa Yayıncılık Genel Koordinatörü Emre Apa ve dernek üyesi Kaulas Lastik firmasından Bekir Erdemli ve Ozan Fulser ziyaretçi olarak katıldı. Fuarda personel yükseltici platformlar, vinçler, teleskobik taşıyıcılar, yedek parça ve yan sanayi firmaları, eğitim firmaları, kiralama firmaları ve daha bir çok sektörel firma yer aldı. Almanya’nın en önemli bölgesel etkinliği olan “Platformers’ Days”de PLATFORMDER üyesi yerli üretici ELS Lift’te, Almanya’daki bayisi Kunze Group ile katılım gerçekleştirdi. PLATFORMDER yetkilileri de fuardaki tek Türk katılımcı olan ELS Lift'in standını ziyaret etti ve Genel Müdür Kerem Bayrak’a başarılar dileyerek, fuar hakkında bilgi alışverişinde bulundu. İki gün boyunca fuarda bulunan PLATFORMDER yetkilileri, etkinlik süresince bir çok önemli görüşme gerçekleştirdi. 

 

Etkinlik Koordinatörü Oliwer Sven Dahms ile görüşüp sektör üzerine bilgi alışverişinde bulunan yetkililer, Avrupa’da yedi ülkede yüze yakın üyesi olan PartnerLift Yönetim Kurulu Başkanı Kai Schliephake ile önümüzdeki dönemde yapılacak işbirlikleri üzerine konuşma fırsatı elde etti. Fuarda ayrıca Vertical Days ve Vertikal Dergisi sahibi Leigh Sparrow ile sektör üzerine konuşma imkanı bulan yetkililer, Türkiye yapılacak olan etkinliklere Leigh Sparrow'u davet etti. Ulusal ve uluslararası faaliyetlerine hız kesmeden devam eden PLATFORMDER, fuarda bir çok uluslararası marka yetkililerine Türkiye personel yükseltici platform pazarının gelişimi hakkında bilgilendirmeler yaptı.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER