Teknika’dan bayi atılımı

16 Şubat 2011 Çarşamba - 18:17
Kategori: Haber

PAYLAŞ

Teknika’dan bayi atılımı
Teknika’dan bayi atılımı
Clark forkliftlerinin ülkemizdeki yüzü olan Teknika, satış sonrasında atağa geçmeye hazırlanıyor. Satış sonrası hizmetlerin öneminin sürekli arttığı bugünlerde, konuyla ilgili olarak iş ortakları arayışında olan firmanın önceliği ise Ankara olacak. Zaman içerisinde tüm yurt genelinde bayilik vermeyi planlayan firmanın öncelik verdiği diğer iller ise İzmir, Antalya ve Şanlıurfa.

Clark’ın ürünlerinin sağlamlığı ile dünyada seçkin bir yere sahip olduğunu aktaran Teknika’dan Özkan İnanç; “Sağlamlık, forkliftte bakım giderlerinin düşüklüğü, durma süresinin (bozuk kalma süresi) minimal olması ve çok uzun ömrü ile ekonomi sağlayan Clark aynı zamanda ilk alım bedeli de aynı kulvardaki rakiplerine göre caziptir” diyor.

İnanç, “Geniş müşteri portföyü, güçlü servis desteği ve uygun fiyatları, ölümsüz makineleri ile piyasada önemli bir yere sahip olan Clark, tüm Türkiye çapında yaygınlığını bayiiler kanalı ile arttırmak istiyor. Ana şirketimiz Burla'nın ilkeleri çerçevesinde bayiilerini de aile içinde gören Teknika, bayiilerine eğitim, reklam, konsinye, fuar, gezi gibi birçok konuda destek olacaktır” diyerek yeni yapılanmaya ilişkin bilgi veriyor.

Teknika’nın 2009’da Clark’ın Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesindeki “En İyi 3 Bayi” arasına girerek “Altın Başarı Ödülü’”nü aldığını söyleyen İnanç, geçmiş yıllarda da benzer ödülleri alan Teknika’nın devamlı büyüyerek yurt içi ve yurt dışı başarılarını artırmakta olduğunu belirtiyor.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER