RO-RO duayenleri İstanbul’da buluşacak

17 Şubat 2011 Perşembe - 11:25
Kategori: Haber

PAYLAŞ

RO-RO duayenleri İstanbul’da buluşacak
RO-RO duayenleri İstanbul’da buluşacak
Türkiye’nin ve dünyanın en büyük RO-RO taşımacılığı duayenleri 4-6 Kasım’da İstanbul Fuar Merkezi’nde buluşacak.

Ağırlıklı olarak, karayolu taşımacıları, 3’üncü ve 4’üncü parti lojistik şirketleri, demiryolu ve denizyolu acenteleri, havayolları, liman otoriteleri, tedarik zinciri yöneticileri, sigorta ve finans kurumlarından oluşan Logitrans Transport ve Lojistik Fuarı, 4. EKO Fuarcılık tarafından 4-6 Kasım 2010 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

Türk RO-RO şirketleri haricinde İtalyan ve Yunan RO-RO’cular, U.N RO-RO’ya da talip olan Superfast Ferries ve Bluestar Ferries şirketlerinin sahibi Yunanlı Attica Group ve diğer RO-RO ve denizcilik sektörü büyüklerinden Grimaldi bu fuarda yer alacak.

Logitrans Fuar Müdürü Altınay Bekar, fuar ile ilgili şunları söyledi: “Logitrans; Karadeniz, Ege ve Akdeniz su ve karayollarını kullanarak yapılan tüm ülkelerin dış ticaretinin aktörlerini buluşturuyor. Bu fuara yeni ve ilginç isimlerin dahil olması, son derece anlaşılabilir bir durum. Özellikle U.N RO-RO’nun gösterdiği performans ile dikkati çeken Türkiye, dev operatörlerle tanışıyor. Attica ve Grimaldi gibi devlerin fuarda yerini alması, bizim için sürpriz değil. Stena ya da İngiltere-Fransa arasında Türk treylerlerini taşıyan diğer RO-RO operatörlerini n de gelmesini bekliyoruz.”

Fuarda sergilenecek endüstriyel ürünler arasında, depolama ve raf sistemleri, forklift, istif makineleri ile depo ekipmanları, yazılım ve otomasyon çözümleri, araç takip ve filo yönetim sistemleri, sinyalizasyon teknolojileri, ticari araçlar, yedek parçaları ile aksesuar ve çekiciler yer alıyor.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER