İSDER ailesinde yeni bir isim: Standard Raf

17 Şubat 2011 Perşembe - 11:43
Kategori: Haber

PAYLAŞ

İSDER ailesinde yeni bir isim: Standard Raf
İSDER ailesinde yeni bir isim: Standard Raf
İstif Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Derneği'nin(İSDER) ailesini geliştirme çalışmaları sürüyor. Bu sene Temesist'ten sonra raf sektöründen bir firma daha İSDER'e katıldı. 2010'un 9. üyesi olarak aileye dahil olan Standart Raf'la beraber dernek, 28 üyeye ulaşmış oldu.

Standard Raf hakkında
Standard Raf depolama sistemleri konusunda faaliyet gösteriyor. İlk önceleri Kolektif Şirket olarak çalışmalarına başlayıp daha sonra Anonim Şirkete dönüşen firma, kuruluşundan bu yana yenilik ve teknolojik gelişmeleri adım adım takip etme politikasını uyguluyor. Şirketin yaklaşık 150 çalışanı var. Fabrikası İzmit'te bulunan firmanın Genel Müdürlük, Raf Satış Müdürlüğünün bir kısmı ile Dış Ticaret Müdürlükleri ise İstanbul'da yer alıyor. 60 bin ton çelik işleme kapasitesine sahip fabrikada üretilen raf sistemleri ile Türkiye pazarına yüzde 60 oranda hakim durumda oldukları söyleniyor. Bunun yanı sıra firma 1996 yılından beri ihracata ağırlık vermeye başlamış.
Standard Raf, raf sistemlerinin yanı sıra makine-kalıp tasarım ve imalatı da yapıyor .Ve bu faaliyetini kurulan sisteme adapte etmeyi hedef seçiyor. Ayrıca, depolama sistemlerinin kurulması için çelik raf tasarımı, üretimi ve satışı faaliyetlerinde bulunuyor.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER