UPS, “en güzel antrepo” birincisi

17 Şubat 2011 Perşembe - 11:48
Kategori: Haber

PAYLAŞ

UPS, “en güzel antrepo” birincisi
UPS, “en güzel antrepo” birincisi
UPS’in Güney Hollanda’nın Roermond şehrinde bulunan yenilikçi, yüksek teknoloji ekipmanları ile donatılmış olan yeni sağlık lojistiği tesisi zemin, tavan ve duvar güzelliği ile yarışmada birinci oldu.

Sağlık ürünlerinin güvenli bir şekilde depolanması için gerekli olan ısı kontrollü çevre yönetim sistemi ile inşa edilen merkez, 22.000 m2'lik tesiste, hassas ısı kontrolü ve gerekli ilaçların depolanması için nem sensörü bulunuyor. Tavandaki sensörler hem antrepo katında hem de soğuk odada sabit sıcaklık garantisi sağlıyor. Derin dondurucu -80 ° C (-112 ° F) soğutma yaparak antrepo kapılarında ısınma ve soğuma değişikliklerini en aza indiriyor.

Duvarlardaki ekstra kalın yalıtım ve bununla birlikte beyaz kaplı çatı içerideki havayı serin tutarken, soğuk havanın dışarı çıkmasını engelliyor. Böylelikle yükselen sıcak hava tesisin ofis alanlarını ısıtmak için kullanılabiliyor.

Henüz geçen yıl açılmasına rağmen önemli bir etki yaratan bu merkez, UPS ‘in Avrupa'da sahip olduğu ve tamamen sağlık ürünlerinin dağıtımına adanmış 25 UPS tesisinin dünya çapındaki ağına son eklenen merkezi.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER