Seyyah Lojistik'in yatırımları sürüyor

17 Şubat 2011 Perşembe - 17:43
Kategori: Haber

PAYLAŞ

Seyyah Lojistik'in yatırımları sürüyor
Seyyah Lojistik'in yatırımları sürüyor
Dünyanın lojistik üssü konuma gelen Türkiye, her geçen gün lojistik sektörüne yapılan yatırımlarla çizgisini yükseltmeye devam ediyor. Yatırımlarına hızla devam eden Türkiye’nin sayılı lojistik firmalarından Seyyah Lojistik, son olarak 3 milyon 500 bin Euroluk bir yatırım ile 41 adet MAN TGX 18 bin 400 çekici satın aldı.

Seyyah Lojistik, 41 adet MAN TGX 18 bin 400 çekiciyi Ankara'da düzenlenen törenle teslim aldı. Ankara’da bulunan MAN Fabrikası’nda düzenlenen törene, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. CEO’su Tuncay Bekiroğlu, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Satış Direktörü D. Eren Gündüz, MAN Kamyon Satış Müdürü Serkan Sera ev sahipliği yaptı. Seyyah Lojistik adına firma yetkililerinden, Metin Baysal, Derviş Baysal, Bülent Baysal ve İsmet Baysal hazır bulunurken, MAPAR Otomotiv’in sahibi Yalçın Şahin, Satış Müdürü Murat Yılmaz ve Satış Danışmanı İnan Yücesan da törene katılan isimlerdendi.

Düzenlenen törende konuşan MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. CEO’su Tuncay Bekiroğlu Seyyah Lojistik tarafından gerçekleştirilen bu yatırımın önemine değinerek: “Seyyah Lojistik’in yaptığı bu yatırım, Türkiye’nin lojistik üs olma yolunda ilerlediğinin somut bir kanıtı olarak değerlendirilmelidir” açıklamasında bulundu.

Yapılan konuşmaların ardından araçların sembolik anahtarları firma yetkililerine teslim edildi.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER