Sistem Reklamcılık, Acarlar Makine iş birliği

18 Şubat 2011 Cuma - 09:39
Kategori: Haber

PAYLAŞ

Sistem Reklamcılık, Acarlar Makine iş birliği
Sistem Reklamcılık, Acarlar Makine iş birliği
Yüksekleri ayağımızın altına seren platformlar, binaların temizlenmesi, arızaların giderilmesi, ışıkların yerleştirilmesi, havaalanları, limanlar, tersaneler, bilbordların ve tabelaların asılması gibi pek çok işin üstesinden başarıyla geliyorlar. Ancak yüksekte gerçekleştirdiğimiz her işlem aynı anda ‘tehlikeli bir oyuna’ dönüşebilir. İşte bu nedenle platform seçimindeki en önemli unsur ‘güvenlik’.

1970’li yılların başında 300 metrekarelik bir atölyede ışıklı ve ışıksız reklam panoları imalatına başlayan Sistem Reklamcılık, platform konusunda Acarlar Makine ile iş birliği yapıyor. Bugün 30 bin metrekare kapalı alanda modern ve en son teknoloji ile donatılmış tesislerinde petrol, otomotiv, lastik, bankacılık, alışveriş merkezi gibi pek çok sektöre kurumsal kimlik, tasarım, tesislerinde imalat, montaj ve bakım hizmeti veren Sistem Reklamcılık, oluşan geniş taleple birlikte 90'lı yıllardan itibaren anahtar teslimi akaryakıt istasyon inşaatları gerçekleştirmeye başladı.

Kapasite artırımıyla yurt dışına açılım

Sistem Reklam, 1997 yılından itibaren kendi bünyesinde lamel, trapez ve sandwich panel imalatı gerçekleştiriyor. Şirket, İngiltere'den Pakistan'a, Mısır'dan Sibirya'ya kadar pek çok ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. 2001 ve 2002 yıl sonu ISO verilerine göre Sistem Reklam Türkiye'nin ikinci büyük 500 sanayi kuruluşu arasında yerini aldı. Kurum, 2004 yılında kapasite artırımı nedeniyle özellikle yurt dışı ürünlerinin üretildiği ikinci fabrikasını da faaliyete geçirdi.

Şirketin ürünleri arasında; alın panoları ve kanopi alınları, totemler, fiyat panosu, dev amblem, yönlendirme ürünleri, kutu harfler, logolar iç Mekan ve teşhir ürünleri ile çatı panoları yer alıyor.

Güveni Acarlar Makine'den alıyor

Sistem Reklamcılık Dış Montaj Müdürü Süleyman Ayar, Acarlar Makine ile nasıl tanıştıklarını anlatıyor: “Acarlar Makine ile ürün araştırması esnasında tanıştık. Zaten seyahatlerimiz sırasında makine parkurunu da görmüştük.”

Şirket, istasyonlarda survey alınmasında kullanılmak üzere bazı ürünler hakkında Acarlar Makine ile görüşmüş. Çorlu’daki fabrikalarının montajı esnasında Acarlar Makine’den bir adet Haulotte Coppact 12DX satın alan firma ayrıca H15SX model üründe kiraladı. Süleyman Ayar, her iki ürününün de kendilerine güvenlik ve hız avantajları sunduğunu söylüyor.

Ayar’a göre; şirketin Acarları tercih etmesinin nedenleri: Güven, ürün kalitesi ve kurumsallık. Haulotte’nin güvenlik, kalite ve konfor özellikleriyle diğer markalardan ayrıldığını belirten Ayar, Acarlar Makine’yi ise “Türkiye’de bir numara” sözleriyle anlatıyor.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER