MAN satışlarda hız kesmiyor

27 Mayıs 2014 Salı - 14:00
Kategori: Haber

PAYLAŞ

MAN’ın en çok tercih edildiği lojistik sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dota Logistics International toplam 8 adet siparişini teslim aldı.
MAN’ın en çok tercih edildiği lojistik sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dota Logistics International toplam 8 adet siparişini teslim aldı.

MAN, Türkiye’deki satış grafiğini her geçen gün daha yukarı taşıyor. MAN, son olarak yoğunlukla Almanya olmak üzere tüm Avrupa’da faaliyet gösteren Dota Group‘a, 8 araç sattı. Araçların tamamı teslim edildi. 

dota man
Ergün Gengönül, “Bu teslimatla filomuzdaki MAN araç sayısını 27’ye çıkartmış oluyoruz."

256 yıllık büyük Alman markası MAN, Türkiye’deki satışlarında hız kesmiyor. MAN’ın en çok tercih edildiği lojistik sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dota Logistics International toplam 8 adet siparişini teslim aldı. 2014 model TGS 18.440 4x2 LLS-U çekiciler Şensan Otomotiv tarafından firmaya teslim edildi.

Teslimat törenine Dota Logistics International adına Satın Alma ve Planlama Koordinatörü Ergün Gengönül ve Filo Müdürü Osman Öztürk katıldı. 50 adetlik araç parkına sahip olduklarını belirten Ergün Gengönül, “Bu teslimatla filomuzdaki MAN araç sayısını 27’ye çıkartmış oluyoruz. Yıllardır özellikle dayanıklılığı, ekonomik işletme maliyetleri ve yakıt tasarrufu nedeniyle MAN’ı tercih ediyoruz. Uzun yıllar daha MAN’la yola devam etmek noktasında kararlıyız” diye konuştu.

Şensan Otomotiv İstanbul Bölge Bayii Genel Müdürü Aydın Akyol da, satış grafiğinin her geçen gün daha yukarı tırmandığını vurgulayarak, “MAN araçlarımız, Türkiye’de kendini kanıtlamış, ilgili sektörler tarafından kabul görmüş durumda. MAN bugüne kadar kullanıcılarının yüzünü hep güldürdü. Dayanıklılığıyla, kalitesiyle yüksek konforuyla, yakıttaki cimriliği ve kullanımdaki düşük maliyetleriyle hep takdir topladı. Biz bu ilgiye layık olmaya devam etmekte kararlıyız” şeklinde konuştu.  

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER