TIR kaptanları DKV desteğinde yarışacak

09 Temmuz 2014 Çarşamba - 16:45
Kategori: Haber

PAYLAŞ

18-20 Temmuz tarihlerinde yapılacak olan TIR Grand Prix yarışları, uluslararası şirket DKV sponsorluğunda gerçekleştirilecek.
18-20 Temmuz tarihlerinde yapılacak olan TIR Grand Prix yarışları, uluslararası şirket DKV sponsorluğunda gerçekleştirilecek.

Almanya'nın ünlü Nürburgring pistinde 18-20 Temmuz tarihlerinde yapılacak olan TIR Grand Prix yarışları, uluslararası şirket DKV sponsorluğunda gerçekleştirilecek. 

Binlerce TIR ve kamyon sürücüsü, motor sporu meraklıları ve country müzik tutkunları Almanya'nın Köln şehri yakınlarındaki Nürburgring pistinde buluşacak. Formula 1 yarışlarının da yapıldığı, büyüleyici manzarasıyla da tanınan pistteki "Grand Prix 2014" yarışlarını DKV Euro Service destekliyor.

Ünlü yarışçı Markus Bösiger'in DKV için yarışacağı "Grand Prix 2014" pek çok özel etkinliğe sahne olacak. Avrupa TIR yarışı şampiyonalarında önemli dereceleri bulunan Bösiger, "güvenli sürüş" sloganıyla yarış pistinde olacak. Canlı eğlenceler, yiyecek ve içecek ikramları, çocuklar için çeşitli etkinliklerle tüm ailenin keyif alacağı bir ortam sunuluyor. Ticari sürücülerin koşullarını iyileştiren, tıbbi yardım sağlayan gönüllü girişim DocStop da Ödül Töreni'nde yerini alacak. DocStop maskotları Franz ve Günther DKV çadırında konuklara çeşitli sürprizler yapacaklar. 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER