Platform kiralamada hızlı ve güvenli çözümler

19 Ağustos 2014 Salı - 15:15
Kategori: Haber

PAYLAŞ

 Das Otomotiv, sektördeki 45 yıllık tecrübesiyle en iyi ürün ve hizmeti müşterilerine sunmaya devam ediyor
Das Otomotiv, sektördeki 45 yıllık tecrübesiyle en iyi ürün ve hizmeti müşterilerine sunmaya devam ediyor

Sektördeki 45 yıllık tecrübesiyle en iyi ürün ve hizmeti müşterilerine sunmaya devam eden Das Otomotiv, sahip olduğu vizyonu platform kiralama hizmetlerinde de uyguluyor. Makine parkında eklemli ve makaslı modellerden oluşan toplam 75 adet platform bulunduran Das Otomotiv, yüksek çalışma ortamları için müşterilerine hızlı ve güvenli çözümler sunuyor. 

ali başakıncı
Das Otomotiv Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Başakıncı

Platform konusunda Türkiye'de orta ve uzun vadeli kiramalar yaptıklarını ifade eden Das Otomotiv Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Başakıncı, toplamda 75 adedi bulan çeşitli tip ve büyüklükte makine parklarının bulunduğunu söyledi. Şimdilik kısa vadeli platform kiralama uygulamalarını planlamadıklarını sözlerine ekleyen Başakıncı, Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de son 2 ay içerisinde 45 platformluk makine parkı ile hizmete başladıklarını ve tüm makinelerinin bir proje bünyesinde çalışmakta olduğunu hatırlattı. Ali Başakıncı; “2015 yılının ortasına kadar devam eden proje sonunda filomuzu büyüterek Azerbaycan'da önemli bir pazar sahibi olmayı planlıyoruz.” dedi.

Sektör gelişimine devam ediyor

lht
Başakıncı, toplamda 75 adedi bulan çeşitli tip ve büyüklükte makine parklarının bulunduğunu söyledi.

Yurtdışındaki aktivitelerinin yanı sıra Türkiye platform sektörünün de yükseliş trendinde olduğundan bahseden Ali Başakıncı, Türkiye pazarının büyük bir potansiyel taşığını ve sektördeki kiralama firmalarının her geçen gün büyümeye devam ettiğini söyledi. Ali Başakıncı sözlerine şöyle devam etti; “Platform sektörü büyümesine devam ediyor. Bu büyüme aynı hızda devam eder mi, yoksa yavaşlar mı bunlar direkt olarak ülke ekonomisinin gidişatı ile ilgili konular. Sağlıklı çalışma ve iş emniyeti ile kanunlar yürürlüğe girdikçe ve ekonomik büyüme devam ettiği takdirde platform sektörü hızlı gelişimini sürdürecektir. Das Otomotiv olarak, şimdilik bünyemizdeki küçük çaplı kiralama operasyonumuza uzun vadeli kontratlar ile devam ettirmeyi planlıyoruz ve Azerbaycan’da yeni başladığımız filomuzu hızla geliştirme çabası içindeyiz.”

Müşterinin arkasındayız

Makine kiralamanın, satın alma ile kıyaslandığında müşteriye pek çok avantaj sunduğunu kaydeden Ali Başakıncı, iş verenin riski ve masrafları bünyesinde taşımadığını ve proje bitimiyle beraber makine üzerindeki sorumluluğunun da bittiğini dile getirdi. Bu tip avantajların bilhassa kurumsal firmalar için cezbedici olduğunun altını çizen Başakıncı, kiralama öncesinde müşterilerin pek çok kritere dikkat etmesi gerektiğine dikkat çekti. Kiralama hizmeti sunan firmaların da bazı yeterliliklere sahip olması gerektiğini ifade eden Başakıncı; “Makine parkının bakımlı olması, kiralama yapan firmanın arıza olduğu takdirde makineyi en hızlı şekilde değiştirebilecek kapasitede olması ve bunun dışında fiyat, kontrat şartlarının müşterileri için uygun olması gerekiyor. Das Otomotiv olarak, makine parkımızdaki makine tiplerini piyasa ve müşteri ihtiyaçlarına göre seçiyoruz ve her zaman tercihimizi en kaliteliden yana kullanıyoruz. Ayrıca bakımlar, operatör eğitimleri ve müşterinin konu ile ilgili her türlü ihtiyacını çözerek müşterimizin her zaman arkasında duruyoruz.” dedi.

 

Etiketler:

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER