Kiralama Zirvesi yolculuğu 13 Ekim’de başlıyor

30 Haziran 2015 Salı - 10:00
Kategori: Haber

PAYLAŞ

Kiralama Zirvesi yolculuğu 13 Ekim’de başlıyor
Kiralama Zirvesi yolculuğu 13 Ekim’de başlıyor
 

İstif Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Derneği (İSDER), giderek gelişen kiralama sektörünün ve yenilikçi yaklaşımların nabzını tutmak üzere İş ve İstif Makinaları Kiralama Zirvesi’nde, ilk kez uluslararası düzeyde, konuklarını ve iş ortaklarını ağırlıyor. Zirve ile kiralama sektöründe farkındalık yaratmayı amaçlayan İSDER, finansman ve son kullanıcıyı bir araya getirerek ortak sorunlara cevap aranmasını, kiralamanın yaygınlaştırılmasını, uluslararası bir ölçümleme standardı getirilmesini ve sektördeki büyük potansiyelin ortaya çıkmasına destek olmayı hedefliyor.

600’e yakın üst düzey katılımcı ağırlanacak

Zirve, kiralama dünyasının devlerini bir araya getiriyor ve bu isimleri 600’e yakın üst düzey katılımcıyla buluşturarak tecrübelerini aktarmalarını sağlamayı amaçlıyor. The Green Park Hotel Pendik İstanbul’da düzenlenecek etkinlik; forklift, personel yükseltici, mobil vinç, kule vinç, iş makinaları, kompresör, jeneratör alanındaki sektör katılımcıları ile yatırımcıları, kiralama yapan profesyonelleri, firma üst düzey yöneticilerini, yönetim kurulu üyelerini, firma sahiplerini, CEO'ları ve karar vericileri Avrupa’dan davet edilecek yöneticiler ile aynı platformda buluşturmayı planlıyor.

Ünlü konuşmacılar, dev markalar

Zirvede; Rıtchıe Bros, United Rentals, Loxam, Hertz, Boels, Cramo, Loxam gibi kiralamada dikkat çeken firmaların konuşmacıları yer alması planlanıyor. ERA – Avrupa Kiralama Federasyonu,  ARA- Amerikan Kiralama Derneği, IPAF- Uluslararası Personel Yükseltici Platform Federasyonu, TOKKDER- Tüm Oto Kiralama Kuruluşları Derneği tarafından desteklenen organizasyon; açılış konuşmaları ve 2015 Yılı Sektör Değerlendirmesi ile başlayacak. Avrupa'da oldukça gelişmiş bir pazar olan kiralama sektörünün detaylarından bahsedilecek oturumlar sonrasında katılım göstermiş kişilere sertifika verilecek. Zirve, Networking Kokteyl ile sektörün önemli temsilcilerine keyifli bir akşam yaşatacak.

 

 

 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER