Hyster'den yeni akülü transpalet serisi

02 Temmuz 2015 Perşembe - 16:45
Kategori: Haber

PAYLAŞ

Hyster'den yeni akülü transpalet serisi
Hyster'den yeni akülü transpalet serisi

Hyster, yeni akülü transpalet serisi P1.6 ve P2.0 modelleri ile dikkat çekiyor. 1 tondan 52 tona kadar geniş ürün hattı ile her türlü yükleme ve istifleme operasyonu için çözüm sunan Hyster, ürün hattındaki yeniliklere devam ediyor

 

1 tondan 52 tona kadar geniş ürün hattı ile her türlü yükleme ve istifleme operasyonu için çözüm sunan Hyster, ürün hattındaki yeniliklere devam ediyor. Özellikle depo içi ihtiyaçlarına yönelik birbiri ardına yenilikler yapan Hyster, akülü transpalet serisinde de yeni seri ile dikkatleri üzerine çekti. Ağır hizmet tipi güçlü şase yapısıyla rakiplerine kıyasla kullanıcılarına daha verimli operasyonel çözümler sunan yeni P1.6 – P2.0 serisi akülü transpaletler, bu özelliği ile ağır çalışma koşullarının bulunduğu lojistik ve perakende zinciri sektörleri başta olmak üzere tüm zorlu sektörlerde tercih ediliyor.

 

Uzun çalışma saati

Yeni seri akülü forkliftler 24 V 250 Ah akü kapasitesiyle, yoğun tempodaki operasyon koşularında dahi tek akü ile çalışabilmektedir. P1.6 ve P2.0 akülü transpaletleri gerek

 

yüksek verimli yürüyüş motoru gerek hızı ile dikkat çekerken, uzun çalışma saatleri sayesinde işletmelerin aradığı özellikleri bir arada toplamaktadır.

 

İlgi görüyor

Scooter yaya kumanda kolu ile kullanıcılarına geniş görüş açısı ve kolay kullanım imkanı sunan P1.6 ve P2.0 akülü transpaletleri, bu özelliği ile operatörlerin işini hızlandırıyor. İşletmelerde kaza riskinin de önüne geçen bu tasarımı ile iş hızını artırmaya yardım eden P1.6 ve P2.0 akülü transpaletleri, motor özellikleriyle de dikkat çekiyor. Bakım gerektirmeyen motorun performans değerleri sektörün standartlarının üzerinde bulunuyor. Yaygın servis ağı ve uzman servis desteği ile Hyster P1.6 ve P2.0 akülü transpaletleri Türkiye pazarı beklentilerinin de üzerinde sunduğu avantajlarla büyük ilgi gördü.

İLGİLİ HABERLER