Vinç, Platform ve Proje Taşımacılığı sektörlerinin büyük buluşması gerçekleşti

06 Temmuz 2015 Pazartesi - 10:15
Kategori: Haber

PAYLAŞ

Vinç, Platform ve Proje Taşımacılığı sektörlerinin büyük buluşması gerçekleşti
Vinç, Platform ve Proje Taşımacılığı sektörlerinin büyük buluşması gerçekleşti
 

Vinç, Platform ve Proje Taşımacılığı sektörü, 4 Temmuz Cumartesi günü gerçekleştirilen muhteşem bir organizasyonla bir araya geldi. Organizasyonu Apa Yayıncılık tarafından yapılan etkinlikte firmalar makinelerini ve hizmetlerini yaklaşık 1000 ziyaretçiye sunma imkanı buldular.

Son üç yıldır Vinç-Der tarafından düzenlenen geleneksel İftar Yemeği, bu yıl Vinç-Der'in desteklediği bir Apa Yayıncılık organizasyonu haline geldi. Bu yılki etkinlikte öne çıkan yenilikler arasında açık alandaki makine sergileme alanının daha da genişlemesi, çevre, makine ve insan güvenliği konusunda alınan önlemler dikkat çekti.
Vinç işletmecileri, platform firmaları, kiralamacılar, üreticiler ve inşaat firmalarının temsilcilerinin katıldığı etkinlikte stant açarak makinelerini sergileyen firmalar, gerek organizasyondan gerekse 1000 kişiyi bulan profesyonel ziyaretçilerden oldukça memnun kaldıklarını açıklayarak Apa Yayıncılık'a teşekkür ettiler.
Etkinlik bir iftar yemeğinin boyutlarının çok üzerine çıkarak; sektör mensuplarının bir araya geldiği, yeni kişi ve firmalarla tanıştığı, iş ilişkilerinin kurulduğu bir iletişim ortamı yarattı.

Etkinlik alanından çarpıcı görüntüler, sponsor firmaların ve katılımcıların video röportajları çok yakında www.makina-market.com.tr,  www.cpt.com.tr ve www.lht.com.tr sitelerinde yayınlanacak.

 

 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER