Depolamada komple çözümler

28 Temmuz 2015 Salı - 11:15
Kategori: Haber

PAYLAŞ

Depolamada komple çözümler
Depolamada komple çözümler

Kuruluş amacı, sektöre katma değerli hizmet için iş makinesi tedariki, kiralanması, satışı vb. olan Emir İstif, Reysaş’ın depolama süreçlerinde yaşadığı tecrübeleri tüm müşterileri ile paylaşma kararı aldı ve uygulamaya başladı.

 

Yaklaşık 30 yıldır Lojistik hizmetlerin her noktasında hizmet veren Reysaş, kurduğu Emir İstif ile tecrübesini ekipman kiralama sektöründe de kullanmaya başladı. Emir istif müşterilerin mevcut tedarik süreçlerinin iyileştirilmesi, yeni tedarik zinciri süreçlerinin kurgulanması ve uygulanmaya geçirilmesi konusunda da danışmanlık hizmetleri

 

veriyor. Proje öncesi yapılan fizibilite ile işe ve müşteriye en uygun sistem ve ekipmanlar, alınacak ortak karar ile tespit edilirken, bu tip müşterek çalışma müşterilere ciddi maliyet avantajları sağlıyor. Tüm süreçlerde müşterilerine çözüm ortağı olmayı amaçlayan Reysaş, üstün performanslı, ekonomik iş makineleri ve ekipmanları ile yüksek katma değer sağlamayı hedefliyor.

 

Yatırımlar devam edecek

İş makinaları aktif makine parkını 2014 yılı sonu itibari ile yaklaşık 45 bin adete, toplam kiralık parkı da yaklaşık 12 bin adetlere ulaştırdıklarını belirten Emir İstif Genel Müdürü Ahmet Düztepe ekipman kiralama sektöründeki gelişimlerine devam ettiklerini belirtti. Bu doğrultuda hizmet ve satış sonrası kalitesinden ödün vermediklerini ifade eden Düztepe; “Sektörün en önemli ekipmanlarından biri olan Still Arser ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 2015 yılında yapılan çalışmalar ile kendi sektörlerinin en büyük iki firması ile kiralama sözleşmeleri yapıldı ve mevcut 400 adet olan ekipman parkı yapılan anlaşmalar ile 600 adete çıkarıldı. Ön anlaşması yapılan diğer görüşmeler ile bu adetler daha da artacak. 2017 yılı sonuna kadar 2 bin ekipman ile sektörde distribütör firmalardan sonra en büyük kiralama şirketi olmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda 2017 yılı sonuna kadar 35 milyon Euro’luk yatırım öngörüyoruz” dedi.

 

Detaylı haberi LHT Temmuz – Ağustos sayısında okuyabilirsiniz...

 

Etiketler:

İLGİLİ HABERLER